CMK_banner_01.jpg

Volgende repetitie

Repetitie

Op 28-03-2019
19:45 uur - 22:00 uur

Volgende concert/medewerking

Passiestonde

Op 17-04-2019
20:30 uur

Het Chr. Mannenkoor Vroomshoop zit in een uitermate drukke periode. In korte tijd zijn er optredens in Hardenberg, Westerhaar, Bergentheim, Vroomshoop en Den Ham (geweest of op komst). Daartussendoor zijn er nog repetities samen met een mannenprojectkoor van 85 heren voor het Glazen Café Concert op zaterdag 19 november tussen 5 en 6 in Irene te Vroomshoop, en samen met een vrouwenprojectkoor van 120 dames voor een groots Kerstconcert op donderdag 22 december in de Hervormde kerk te Den Ham. 

Dan is het goed om midden in zo'n hectische tijd ook als koor een moment van bezinning te hebben, en dat was er afgelopen zaterdag 12 november. Wij mochten met ons koor bijdragen aan een kerkdienst in verpleeghuis De Weemelanden in Vriezenveen. Wij konden daar troostvolle en hoopvolle liederen zingen voor de bewoners van dit tehuis. De pastor bleek enigszins verrast door de grootte van ons koor maar gelukkig was hij ook tevreden over de kwaliteit ervan!