CMK_banner_01.jpg

Volgende repetitie

Repetitie

Op 28-10-2021
19:45 uur - 22:00 uur

Volgende concert/medewerking

Kerstconcert

Op 17-12-2021
20:00 uur

Albert WesselsOnze koorsolist Albert Wessels werd 27 februari tijdens de koorrepetitie verrast met een speciaal voor hem geschreven muziekstuk, dat als nummer 586 wordt toegevoegd aan het omvangrijke oeuvre van ons koor dat in totaal zo'n 800 stukken telt. Waarnemend voorzitter Jans Kamphuis overhandigde hem na een korte toespraak dit nummer: Gloria, the gift of life.  Veel mensen kennen het, gezongen door de wereldberoemde Andrea Bocelli. Maar nu dus onze eigen Albert Wessels, ondersteund door de zang van ons mannenkoor. Dirigent Gezinus Veldman zorgde voor een speciaal arrangement, passend bij de stem van Albert. En op een eerste repetitie van dit stuk bleek al dat het kan uitgroeien tot een van de vele mooie nummers waarover ons koor beschikt.

En de tekst? Die is al even mooi als de melodie:

For the air we breathe, for the tears we cry
For every melody, for the times we break
Even when we bleed, for the morning sun,
I raise my voice to sing.